Obrzeża i profile do płyty meblowej

Obrzeża meblowe pełnią bardzo ważną funkcję w procesie produkcji mebli. Dzięki nim nieestetyczne, surowe drewno zostaje zabezpieczone i pokryte estetyczną, szczelną osłoną, która sprawia, że blaty i krawędzie różnych mebli prezentują się elegancko. Na rynku dostępne są różne rodzaje obrzeży i profile do obróbki płyt meblowych. Dowiedz się więcej na ich temat i wybierz obrzeże dopasowane do Twoich potrzeb.

Funkcjonalne obrzeża meblowe do każdej aranżacji

Na rynku branży wnętrzarskiej znajdziesz wiele rodzajów funkcjonalnych, stylowych obrzeży, które pasują zarówno do mebli nowoczesnych, jak i klasycznych, systemowych oraz robionych na wymiar, według indywidualnych projektów. Są to między innymi obrzeża meblowe typu: grip, wzdłużne oraz obrzeża laserowe, o zróżnicowanych grubościach i strukturze.

Obrzeża dostępne są również w wielu niebanalnych wersjach dekoru, takich jak: reprodukcje drewna (akacja, buk, jesion, kasztan), imitacje metalu, marmuru czy inne, bardziej fantazyjne wzory. Zwolennicy klasyki mogą sięgnąć po obrzeże w odcieniu jasnym – białym lub beżowym, a poszukiwacze nowoczesnego designu wybiorą z powodzeniem swoje ulubione kolory: czerwony, pomarańczowy, różowy, czarny lub fioletowy.

Klasyka gatunku, czyli białe obrzeża meblowe

Biel jest kolorem ponadczasowym i uniwersalnym, który doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom szerokiego grona zainteresowanych klientów, producenci oferują obrzeża meblowe białe w wielu niebanalnych wersjach. Jakie są modne kolory obrzeży białych? Ilość nietuzinkowych wariantów zaskoczy każdego!

Wśród stylowych obrzeży białych, dostępnych w hurtowni internetowej Centrum Meble.pl wyróżniają się takie wyjątkowe opcje, jak: biały alpejski, platynowy, premium, polarny, porcelanowy oraz klasyczny kremowy. Dzięki tak zróżnicowanej palecie wzornika tworzenie unikalnego wystroju wnętrz staje się prawdziwą przyjemnością, a meble zyskują trwałe i estetyczne zabezpieczenie przed wilgocią czy zarysowaniami.

You may also like...